Anasayfa / Eğlencelik / Mini Blog / Çok güzel insanlar seçiyorum bu sayede

Çok güzel insanlar seçiyorum bu sayede

Hayatıma dahil edeceğim kişilerin yaptıklarına bakıp: ”acaba kimi kimsesi olmasa, annesiz babasız büyüse, zor şartlar altında 0’dan kendi kendine okusa, kendini geliştirse, yine bunları yapabilir miydi, buralara gelebilir miydi?” diye içimden soruyorum.

Sadece kariyer ile ilgili değil; örneğin komik ve güzel konuşan bir insana da aynı testi yapıyorum içimden. ”yine böyle başarılı olabilir miydi, böyle güzel anlatabilir miydi?” diye soruyorum. kimi insanda bu mayayı gerçekten görüyorum. Kimi kimsesi olmasa da çok güzel kişiliğe sahip olacağını, aynı şimdi karşımdaki gibi olabileceğini düşündüğüm kişiler görüyorum.Eğer o da istiyorsa onunla dost oluyorum. çoğu kişide de göremiyorum tabi. bunu, bir anlamda acımasız bir ayrım olarak içimde taşıyorum hep,daha ilk izlenimlerimden çok güzel insanlar seçiyorum bu sayede. bana hata yaptırmıyor bu. henüz yanılmadım.

yazar;küflüekmek…

Hakkında aykutaksu

1978- İstanbul doğumlu.Karadeniz aşığı.Aslen ORDU'lu.Teknoloji ve internet tutkunu.Koyu fenerbahçeli ve Ordusporlu.Özel bir hastanenin Bilgi işlem sorumlusu.

Bir Cevap Yazın