Anasayfa / Genel / Uygulamasız Twitter’da Sizi Takip Etmeyeni Öğrenmek

Uygulamasız Twitter’da Sizi Takip Etmeyeni Öğrenmek

Uygulamasız Twitter’da Sizi Takip Etmeyeni Öğrenmek

Bizimde yeni üye olduğumuzda bi acemilik dönemimiz olmuştu tabi.Özelliklede ‘#takipedenitakip ederim  #kimlerin sizi takip etmediğini öğrenin’ gibi. Twiter ana sayfasında görmekten sıkıntı gelmişti.

Adamın 10binlerde takipçisi var tamam diyorsun iyi güzel yazıyor.Attığı twitlere bakıyorsun takipedeni takip edermiş  bak sen..

Aslında bu o kadarda masumane birsey değilmiş.Sosyal medya uzmanları  sırayla hepsini takip edip belirli bir zaman sonra takip etmeyi bırakıyorlarmış.Hem facebook sayfasına çekmek hemde kurumun markasını ezberletmek.

Twitter‘da sizi takip edene bıraktıran bi özellik sunmuyor,çünkü amaç;sitenin kullanımlığını arttırmak.Özelliklede bu furyaya kapılık takipçi sayınız çok ise,hepsine tek tek bakmak bir işkence oluyor

Bu hizmeti veren sitelerde mevcut ama çoğuda,sizin kişisel bilgilerinize ulaşmak,yada sizin haberiniz olmadan sizin adınıza reklam yapmak,twit atmak gibi nedenlere sebeb oluyor.

başkalarının işçisi olmaktansa 🙂 adam gibi gündelik  hayatı yazanları takip edin derim.

BU SİTEDE,reklamsız ,herhangi bir şifre  mail bilgisi istemeden sadece hesap adınızı  yazarak sizi takip etmeyenlere ulaşabilirsiniz.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*